"Rada by som sa zaradila medzi opory tímu," vraví posila Čajok Angelika Slamová

06.06.2016
Read more...

Prvou posilou Piešťanských Čajok sa minulý týždeň stala slovenská reprezentantka a bývalá hráčka Šamorína Angelika Slamová. V prvom rozhovore po príchode do Piešťan nová členka vicemajstrovského tímu napríklad prezradila, že by sa rada zaradila medzi opory tímu z kúpeľného mesta i ďalšie zaujímavé informácie.

Prvou posilou Čajok je slovenská reprezentantka Angelika Slamová

02.06.2016
Read more...

 

Piešťanské Čajky hlásia prvú posilu! Novou akvizíciou dvojnásobných vicemajsteriek Slovenska sa stala slovenská reprezentantka Angelika Slamová, ktorá do Piešťan prichádza zo Šamorína.

Piešťanské Čajky odštartovali prvú časť letnej prípravy

30.05.2016
Read more...

V pondelok 30. mája to v basketbalovej Diplomat aréne zase ožilo. Basketbalistky Piešťanských Čajok totiž odštartovali prvú časť letnej prípravy na novú sezónu 2016/2017, ktorú prvýkrát povedie kondičný tréner Marek Mikletič v spolupráci s trénerským duom Čajok Martinom Pospíšilom a Richardom Kucsom.

„Je to pre mňa veľká výzva,“ vraví nová generálna manažérka Čajok B. Borovičková

26.05.2016
Read more...

Pred pár týždňami sa v realizačnom tíme Piešťanských Čajok udiali niektoré zmeny. Novou generálnou manažérkou klubu sa stala Bronislava Borovičková, ktorá v minulosti pôsobila pri tíme ako asistentka trénera. Staronová tvár v piešťanskom tíme sa svojej novej funkcie chopila s veľkým elánom a v rozhovore pred začiatkom letnej prípravy prezradila niektoré novinky.

Martin Pospíšil a Richard Kucsa získavali skúsenosti od svetovo uznávaných trénerov

18.05.2016
Read more...

Trénerské duo Piešťanských Čajok Martin Pospíšil a Richard Kucsa neoddychujú ani v medzisezónnom období a svoj čas venujú vzdelávaniu a získavaniu ďalších poznatkov k ich práci. Počas uplynulého víkendu sa v nemeckom Berlíne zúčastnili trénerského semináru International Coaches Clinic 2016, ktorý sa uskutočnil v rámci Final Four mužskej EuroLigy.

Realizačný tím Piešťanských Čajok so zmenami

05.05.2016
Read more...

Basketbalový klub Piešťanské Čajky oznamuje, že po rokovaní správnej rady klubu na základe vlastného rozhodnutia k 31.5.2016 končí vo funkcii výkonného riaditeľa Miloš Drgoň. Správna rada klubu rozhodla, že od 1.6.2016 bude pri Piešťanských Čajkách vo funkcii generálnej manažérky pôsobiť Bronislava Borovičková a vo funkcii športového manažéra Tomáš Horký.

Martin Pospíšil: Uplynulá sezóna bola pre Piešťanské Čajky prelomová

03.05.2016
Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok majú za sebou veľmi náročnú sezónu. Okrem extraligy a Slovenského pohára bojovali prvýkrát aj v Európskom pohári FIBA. Čajky v oboch slovenských súťažiach získali strieborné medaily a aj v európskom meradle príjemne prekvapili. Svoj štvrtý ročník pri Čajkách zažil aj tréner Martin Pospíšil, ktorý nám zhodnotil sezónu 2015/2016. 

Čajky si pochutili na steakoch v Hoteli Park Avenue

28.04.2016
Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok už majú po sezóne a môžu sa venovať aj veciam, na ktoré počas náročného ročníka s nahusteným programom nemali príliš veľa času. V stredu prijal celý tím pozvanie na večeru do reštaurácie STEAKPARK v piešťanskom Hoteli Park Avenue.

Piešťanské Čajky po roku opäť strieborné!

24.04.2016
Read more...

Piešťanské basketbalistky v treťom stretnutí bojovali, ako o život a do posledných sekúnd sa snažili zvrátiť tesné skóre. Good Angels však napokon vyhrali 84:74 a obhájili majstrovský titul. Čajky tak po roku obhájili strieborné medaily, keďže finálovú sériu prehrali 0:3 na zápasy.

Čajky neskladajú zbrane. "Finálovú sériu chceme vrátiť do Piešťan," vraví S. Oroszová

22.04.2016
Read more...

Stredajšie druhé finálové stretnutie Piešťanským Čajkám príliš nevyšlo a pred vypredanou Diplomat arénou prehrali 55:71. Good Angels tak vedú v sérii 2:0 a už v sobotu budú môcť na domácej palubovke rozhodnúť o titule. Čajky im však nedarujú nič zadarmo a chcú vrátiť finálovú sériu do Piešťan.

Reklama