Záverečná časť sezóny už aj s Monicou Engelman

04.02.2016

Piešťanské Čajky majú pred sebou najdôležitejšiu časť sezóny. V súčasnosti mobilizujú všetky sily, aby bol pre nich záver súťažného ročníka úspešný minimálne tak, ako v predchádzajúcej sezóne.

 

Pred kľúčovou časťou sezóny sa Piešťanské Čajky posilnili o dôraznú Američanku Khadijah Whittington, ktorá už s tímom trénuje a prvýkrát sa v piešťanskom drese predstaví v sobotnom domácom zápase proti Cassovii Košice.

 

K tímu sa v piatok opäť pripojí aj Monica Engelman, ktorá musela stráviť určitý čas v USA. „Po mesačnej prestávke z dôvodu neodkladných záležitostí v jej domovine sa do tímu vracia Monica Engelman, ktorá z USA priletí v piatok. Podľa našej poslednej komunikácie sa veľmi teší naspäť a je odhodlaná pomôcť tímu v závere sezóny,“ povedal výkonný riaditeľ Čajok Miloš Drgoň.  

 

V záverečnej časti sezóny čakajú Čajky dva vrcholy. Najskôr to bude v dňoch 26.-28. februára Slovenský pohár v Šamoríne, kam sú Čajky nasadené do semifinále, rovnako ako v druhom semifinálovom súboji Good Angels Košice. Následne Čajky odohrajú štyri zápasy základnej časti extraligy so Šamorínom, Ružomberkom, Popradom a Good Angels. Potom už budú na programe súboje play-off, kde budú Čajky obhajovať strieborné medaile. „Veríme, že do Slovenského pohára už zasiahne aj Marta Páleníková s Michaelou Balážovovou, ktoré momentálne rehabilitujú svoje zranenia. V záverečnej časti play-off by sa k tímu rada pridala aj Lucia Krč-Turbová. Veríme, že sa dievčatá čo najskôr uzdravia a že Čajkám sa až do konca sezóny budú vyhýbať zranenia i choroby,“ dodal M. Drgoň 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama