Čajky proti Ružomberku bez kľúčových hráčok

01.04.2016

Už zajtra čaká Piešťanské Čajky prvý semifinálový zápas play-off proti MBK Ružomberok. Piešťanský tím však opäť trápia personálne problémy a už dnes 1. apríla je známe, že sa v dôležitom stretnutí budú musieť zaobísť bez niektorých kľúčových hráčok.

 

Ako iste viete, minulý týždeň sa piešťanské hráčky venovali aj mimobasketbalovým aktivitám. V reštaurácii Kursalon prebehlo oficiálne fotenie pred play-off, ktorého heslom bolo „Play-off – to bude iný koncert.“ Čajky sa tak zahrali na tvrdé rockerky a niektorým dievčatám sa to natoľko zapáčilo, že uvedený slogan vzali doslova.

 

Monica Engelman, Sabína Oroszová, Khadijah Whittington a Marta Páleníková sa na zápas s Ružomberkom rozhodli nenastúpiť. Menované Čajky totiž prijali pozvanie od bratislavskej skupiny Korben Dallas, ktorá má práve v sobotu koncert v Trenčíne. Členov kapely zaujal hudobný talent Čajok natoľko, že si ich rozhodli zavolať ako predskokanky.

 

Tréner Čajok Martin Pospíšil má tak na čele ďalšie vrásky. Bude mať problém vyskladať zostavu a s vzniknutou situáciou sa vyrovnáva veľmi ťažko. „Táto sezóna je asi zakliata. Opäť sme prišli o kľúčové hráčky. Dievčatá sa rozhodli takto, čo síce nechápem, ale musíme si s tým poradiť.“

 

 

 

 

Reklama