Čajky si pochutili na steakoch v Hoteli Park Avenue

28.04.2016

Basketbalistky Piešťanských Čajok už majú po sezóne a môžu sa venovať aj veciam, na ktoré počas náročného ročníka s nahusteným programom nemali príliš veľa času. V stredu prijal celý tím pozvanie na večeru do reštaurácie STEAKPARK v piešťanskom Hoteli Park Avenue.

 

Čajky na večeri privítal riaditeľ hotela Dušan Durčák. „Pred časom, keď sme to tu rozbiehali a nemali sme to ľahké, mi ľudia od basketbalu pomohli. Som rád, že aj takýmto spôsobom môžeme pomáhať teraz my. Mali ste obdivuhodnú sezónu, dokázali ste prilákať množstvo ľudí na svoje zápasy, čo je úžasné.  Hoci ste vo finále prehrali, zaslúžite si ten potlesk v stoji, ktorý vám patril po poslednom domácom stretnutí v sezóne,“ spomenul vo svojom krátkom príhovore riaditeľ hotela, ktorému Čajky na pamiatku odovzdali dres podpísaný od všetkých hráčok.

 

Čerstvé strieborné medailistky si najskôr pochutili na predjedle, ktorým bola ciabatta s tapenádou a ako hlavný chod im bol servírovaný steak z hovädzej sviečkovej so steakovými hranolkami. O tom, že Čajkám výborná večera chutila, svedčali prázdne taniere.

 

Hotel Park Avenue v Piešťanoch je partnerom klubu Piešťanských Čajok. Počas uplynulej sezóny, kedy Čajky pôsobili aj v Európskom pohári FIBA tu boli počas domácich stretnutí ubytovaní ich súperi z tímov Adana Aski, Besiktas Istanbul a Sparta&K Moskovská oblasť. Hotel tiež hostil viackrát basketbalové reprezentantky Slovenska.  

 

Ďalšie fotografie nájdete na facebookovom profile Piešťanských Čajok: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1344736855540148.1073741883.504844642862711&type=3

 

 

 

 

 

 

Reklama