Tréner / Pospíšil Martin

13.09.2013
Read more...

V Pieštanoch budem začínať 4 sezónu a každá predchádzajúca bola pre mňa niečím zaujímavá a poučná. Nasledujúci súťažný ročník bude špecifický našou účasťou v druhom najvýznamnejšom Európskom pohári - Eurocupe. Všetci v tíme  berieme elitné kluby, s ktorými sa stretneme, ako obrovskú výzvu, na ktorú sa tešíme. Veľkou vzpruhou je taktiež výstavba novej haly, ktorá nám bude ponúkať skvelé tréningové možnosti. Do sezóny ideme s víťaznou mentalitou a istotou prezentovať basketbal plný srdca a pozitívnych emócii.

Asistent trénera / Richard Kucsa

13.09.2013
Read more...

Od začiatku mojej trénerskej praxe som pôsobil pri viacerých mládežníckych, seniorských a reprezentačných družstvách či v mužskej alebo ženskej kategórii. Táto sezóna bude ale prvá, kedy sa budem venovať iba čisto trénerskej práci. Ponuku pracovať ako asistent trénera Pospíšila v Piešťanských Čajkách si veľmi vážim. Klub si vytvoril stabilnú pozíciu a teší ma, že môžem byť jeho súčasťou. Sezóna 2015/2016 bude náročná, ale z pohľadu účinkovania aj v medzinárodnej súťaži veľmi atraktívna. Práca v klube Piešťanských Čajok je pre mňa veľkou motiváciou a verím, že na konci sezóny budeme úspešní.

Masér / Marian Vlkovič

13.09.2013
Read more...

Narodil som sa 19.5.1968 v Piešťanoch. Ako masér som v Piešťanoch začínal v roku 1993. Pri basketbalových družstvách v Piešťanoch pôsobím od roku 1998. V  roku 2003  som externe pôsobil v juniorskej reprezentácii SR dievčat do 18 rokov u pána  trénera  Karnaya počas ich sústredenia v Piešťanoch. Dúfam, že môj profesionálny prístup a masérske skúsenosti pomôžu tímu Piešťanské Čajky k čo najlepšiemu výsledku v každej súťaži, ktorá ich v tomto roku čaká.

Predseda správnej rady klubu / Nerád Miroslav

14.08.2012
Read more...

Vo funkcii predsedu správnej rady združenia pôsobím ako zástupca klubu zo Starej Turej. Tu sa venujem basketbalu a mládežníckym družstvám  predovšetkým od roku 1998. Od roku 2003 pôsobím vo vedení MBK Stará Turá. Za toto obdobie klub dosiahol viacero majstrovských  titulov a medajlových umiestnení  v slovenských súťažiach i na zahraničných turnajoch v mládežníckych kategóriách. Na projekte extraligového družstva žien sa podieľam svojimi manažérskymi skúsenosťami s cieľom vytvoriť podmienky a motivačné stimuly  pre mladé hráčky z nášho klubu a blízkeho regiónu  na prechod z mládežníckych do seniorskej kategórie. Moju úlohu vidím predovšetkým v organizácii a  zabezpečovaní profesionálneho prostredia pre hráčky a realizačný tím.

Výkonný riaditeľ / Drgoň Miloš

14.08.2012
Read more...

V Piešťanoch sa venujem basketbalu na rôznych pozíciách od roku 1995. Neustále riadim Basketbalový klub mládeže Piešťany, ktorý je spolu s Mestským basketbalovým klubom Stará Turá, partnerským klubom Spoločného basketbalového združenia Piešťany – Stará Turá. Práca pri extraligovom tíme Piešťanské Čajky je prirodzeným pokračovaním snahy mnohých dobrovoľných trénerov a tréneriek, ktorí sa basketbalu v oboch mestách venovali v posledných dvoch dekádach. Je to aj odmena pre nich za ich prácu, pretože verím, že si nájdu cestu do hľadiska extraligových zápasov. Z pozície výkonného riaditeľa Piešťanských Čajok sa budem snažiť najmä o to, aby tento náš projekt bol dlhodobo životaschopný a aby sme k basketbalu lákali našou hrou čo najviac detí.

Reklama