Čajky v druhom polčase s Ružomberkom rozpálili Diplomat arénu, tesne však prehrali

okt 20, 2018 | SPRAVY | 0 comments

Štvrté kolo basketbalovej extraligy žien prineslo pekne divoký zápas medzi Piešťanskými Čajkami a MBK Ružomberok. Čajky v Diplomat aréne prehrávali po prvom polčase vysoko 16:37, po prestávke sa však fantastickým výkonom dokázali vrátiť do zápasu a stiahnuť stratu na Ružomberok. O víťazstvo sa bojovalo do posledných sekúnd, no body z Piešťan napokon vezie Ruža po konečnom skóre 57:59.

Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok 57:59 (12:14, 16:37, 37:43)

Piešťanské Čajky: Lubin 20, Jakubcová 15, Thompson 14, Hašková 2, Deptová (Matejčíková 6, Baburová, Majtásová, Mihaljevičová). Tréner: R. Kucsa.

MBK Ružomberok: Jeffery 18 (4 trojky), Ellenberg 15, Šikšniute 12, Yatskovets 8, Mištinová 6 (Belušová, Stašová, Moravčíková, Ivančáková, Markovič). Tréner: J. Suja.

TH: 20/12 – 5/4. Trojky: 1 – 5. Fauly: 19 – 12. Divákov: 650. Rozhodovali: Ženiš, Turčin, Uhrin. Štvrtiny: 12:14, 4:23, 21:6, 20:16.