Čajky sa na EWBL naladili víťazstvom v Nitre

dec 6, 2018 | SPRAVY | 0 comments

Piešťanské Čajky sa na víkendový turnaj EWBL v Piešťanoch naladili víťazstvom. Basketbalistky z kúpeľného mesta uspeli v desiatom kole extraligy žien na palubovke BKM Junior UKF Nitra, kde vyhrali 69:44.

Domáce hráčky hosťujúce Piešťanské Čajky v prvej polovici stretnutia favoritky riadne trápili, hostky polčas vyhrali až v jeho závere a len o štyri body. No Čajky po prestávke začali náporom a nakoniec si z Nitry odviezli výhru o 25 bodov v pomere 69:44.

BKM Junior UKF Nitra – Piešťanské Čajky 44:69 (16:20, 14:14, 7:20, 7:15)
Najviac bodov: Kudličková 11 (3 trojky), Davisová 7, Zentková a Fehérová po 6 – Jakubcová a Thompsonová po 13, Lubinová 12 (10 doskokov), Baburová 12