Vzácna návšteva v Diplomat aréne, Čajkám fandila Dominika Navara Cibulková

22.10.2017

Read more...

Sobotný extraligový šláger Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok poctila svojou prítomnosťou v Diplomat aréne aj vzácna návšteva. Piešťanské basketbalistky prišla v dôležitom súboji podporiť aj najúspešnejšia slovenská tenistka posledných rokov Dominika Navara Cibulková.

Čajky s ďalší víťazstvom, poradili si aj s Ružomberkom

21.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky v šlágri piateho kola ženskej basketbalovej extraligy porazili na domácej palubovke Diplomat arény MBK Ružomberok 56:50. Piešťanské basketbalistky sú tak v najvyššej slovenskej basketbalovej súťaži stále bez prehry. Najbližšie ich čaká v stredu zápas Európskeho pohára, keď na domácej palubovke privítajú rumunský tím ACS Sepsi.

Extraligový šláger už dnes! Čajky prvivítajú MBK Ružomberok

21.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky privítajú v 5. kole najvyššej ženskej basketbalovej súťaže basketbalistky Ružomberka. Oba tímy majú povinnosti aj v pohárovej Európe, no vzhľadom na prestíž súboja druhého s tretím sa dá očakávať, že do toho pôjdu naplno. 

K. Zohnová: "Víťazstvo nad Toruňom nám môže pomôcť v ďalších zápasoch"

20.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky zaknihovali historicky prvé víťazstvo v Eurocupe na domácej palubovke. V stredu v Diplomat aréne zvíťazili nad poľským tímom Energa Toruň tesne 77:73. Čajky najbližšie čaká v Eurocupe ďalší domáci zápas, keď v stredu privítajú rumunský klub ACS Sepsi-SIC (Rum.). Ešte predtým ich ale čaká atraktívny zápas v extralige, keď v sobotu privítajú v Diplomat aréne MBK Ružomberok.

Víťazstvo ostalo doma! Čajky porazili Toruň a majú prvú výhru v Eurocupe

18.10.2017

Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok zaznamenali prvé víťazstvo v aktuálnom ročníku Európskeho pohára FIBA. V stredajšom zápase D-skupiny zdolali na domácej palubovke poľský celok MKS Katarzynri Toruň 77:73. Ďalšie ich stretnutie v skupinovej fáze je na programe v stredu 25. októbra o 18.00 h, súperom bude rumunské ACS Sepsi. Ešte predtým ale privítajú v sobotu na domácej palubovke MBK Ružomberok. 

I. Jakubcová: Dúfam, že fanúšikov potešíme prvým víťazstvom v Eurocupe

17.10.2017

Read more...

Už zajtra čaká Piešťanské Čajky v Eurocupe prvý zo série troch domácich zápasov v rade, keď o 18:00 hod privítajú poľský tím Energa Toruň. Pre Čajky pôjde o dôležitý zápas, ktorý môže čo to naznačiť o ďalšom vývoji v skupine smerom k postupu do vyraďovacej časti.

Vstupenky na stredajší zápas Eurocupu s Toruňom od pondelka v predaji

15.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky už túto stredu odohrajú v Diplomat aréne svoj prvý domáci zápas v Európskom pohári FIBA, keď bude ich súperom poľský tím Energa Toruň. Pre piešťanské basketbalistky pôjde o nesmierne dôležitý zápas vzhľadom na ďalší vývoj v skupine a potrebujú ho zvládnuť. Práve preto budú potrebovať podporu fanúšikov, ktorí v podobne atraktívnych zápasoch dokázali zaplniť tribúny Diplomat arény. Klub pre očakávaný divácky záujem pripravil pre fanúšikov aj možnosť zakúpiť si vstupenky na duel Piešťanské Čajky – Energa Toruň v predpredaji.

Čajky bez problémov zvíťazili v Šamoríne

14.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky po piatkovom prílete z tureckého Hatayu nemali príliš veľa času na oddych a hneď v sobotu ich čakal druhý extraligový zápas na palubovke ŠBK Šamorín. Piešťanské basketbalistky napriek únave neponechali nič na náhodu a svojim súperkám nedali šancu, keď zvíťazili jednoznačne 85:53. Čajky sa už teraz koncentrujú na stredajší domáci duel Eurocupu proti poľskému tímu Energa Toruň.

M. Pospíšil: Hatay nám ukázal, kde sa nachádza európska špička

13.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky majú za sebou prvý duel v Eurocupe, keď vo štvrtok nastúpili v Turecku proti tímu Hatay BB. Domáci tím ukázal Piešťankám svoju silu a zvíťazil 82:58. Čajky však teraz čakajú tri domáce stretnutia v rade a najbližšie privítajú už budúcu stretu poľský tím Energa Toruň. O stretnutí s Hatayom i o najbližšom programe sme sa porozprávali s trénerom Čajok Martinom Pospíšilom.

Turecký Hatay BB ukázal Čajkám svoju silu

11.10.2017

Read more...

Hráčky basketbalového klubu Piešťanské Čajky neuspeli vo svojom úvodnom vystúpení v Európskom pohári FIBA 2017/2018, keď vo štvrtok v Antakyi v rámci D-skupiny podľahli tímu domáceho tureckého klubu Hatay BSB 58:82 (25:47). Najlepšími strelkyňami úradujúceho vicemajstra SR boli s 10 bodmi Ivana Jakubcová a česká legionárka Kateřina Zohnová.

Reklama