Nová rozohrávačka Čajok L. Bartáková: Chcem využiť svoje skúsenosti v prospech tímu

18.08.2017

Read more...

Kľúčový post rozohrávačky Piešťanských Čajok bude túto sezónu zastávať česká reprezentantka Lenka Bartáková, ktorá do kúpeľného mesta prišla z Nymburka. Dvadsaťšesťročná rodáčka zo Sokolova, ktorá bude v Piešťanoch nosiť na drese číslo 9 má spolu s tímom za sebou prvý týždeň prípravy a podelila sa s nami o svoje dojmy z nového pôsobiska.

Piešťanské Čajky odštartovali prípravu na novú sezónu s deviatimi hráčkami

16.08.2017

Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok odštartovali v pondelok 14. augusta prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2017/2018. Na prvom tréningu sa trénerovi Martinovi Pospíšilovi hlásilo deväť hráčok, ku ktorým sa do konca augusta ešte pripoja tri zahraničné posily.

Čajky sa dohodli na spolupráci s Martinou Letkovou a Vanessou Gajdošovou

08.08.2017

Read more...

Piešťanské Čajky odštartujú už v pondelok 14. augusta letnú prípravu na súťažný ročník 2017/2018. Vedenie klubu už pomaly finišuje so skladaním kádra a najnovšie sa mu podarilo dohodnúť s dvomi slovenskými hráčkami.  Posilami Čajok sa stali pivotka Martina Letková a mladá rozohrávačka alebo krídelníčka Vanessa Gajdošová.

R. Mikulášiková: Zahrať si na ženskom šampionáte bol môj sen

28.07.2017

Read more...

Jednou z najtalentovanejších basketbalistiek Slovenska je zaiste pivotka Piešťanských Čajok Rebeka Mikulášiková. Odchovankyňa Nitry bola najmladšou hráčkou vo výbere trénera Mariána Svobodu na európskom šampionáte žien v Českej republike a ukázala sa tam vo veľmi dobrom svetle. Hoci sa pôvodne mala piešťanská hráčka po návrate z ženského šampionátu pripojiť k jednej z mládežníckych reprezentácii, kvôli zraneniu kolena si sezónu nepredĺžila.

Piešťanské Čajky si zahrajú aj Eastern Europe Women´s Basketball League!

21.07.2017

Read more...

Piešťanské Čajky si v nasledujúcom ročníku zahrajú aj ďalšiu medzinárodnú súťaž! Klub z kúpeľného mesta sa prihlásil do východoeurópskej ligy Eastern Europe Women´s Basketball League (EEWBL), ktorá je pre nich výbornou príležitosťou pre medzinárodnú konfrontáciu.

Do Piešťan prichádza skúsená americká pivotka Jenna Smith!

17.07.2017

Read more...

Štvrtá posila Piešťanských Čajok pre sezónu 2017/2018 je už známa. Do tímu z kúpeľného mesta prichádza skúsená americká pivotka Jenna Smith, ktorá by mala byť jednou z kľúčových hráčok Piešťan v podkošovom priestore.

M. Pospíšil: Polkowice sú veľkým favoritom, v basketbale je ale možné všetko

16.07.2017

Read more...

Už pred žrebom európskych basketbalových súťaží FIBA v Mníchove bolo jasné, že Piešťanské Čajky sa o účasť v Eurolige budú musieť pobiť v kvalifikácii proti silnému poľskému klubu CCC Polkowice. O kvalifikačnom súperovi Piešťan sme sa porozprávali s trénerom Čajok Martinom Pospíšilom.

Čajky spoznali mená svojich potencionálnych súperov v Eurolige i Eurocupe

05.07.2017

Read more...

Piešťanské Čajky spoznali na utorkovom žrebe európskych klubových súťaží FIBA v Mníchove svojich potencionálnych súperov v Eurolige, alebo v Eurocupe. V oboch prípadoch čaká na piešťanské basketbalistky zaujímavé medzinárodné stretnutia.  

Euroliga: Čajky si v kvalifikácii zahrajú s poľskými Polkowicami

27.06.2017

Read more...

Piešťanské Čajky sa aj v nasledujúcej sezóne predstavia v pohárovej Európe. Klub z kúpeľného mesta však podal prihlášku do najlepšej ženskej medzinárodnej súťaže – Euroligy. O účasť medzi európskou elitou však budú musieť Piešťanky bojovať v kvalifikácii, kde si zmerajú sily s poľským celkom CCC Polkowice.

Piešťanské Čajky podali prihlášku do ženskej Euroligy!

26.06.2017

Read more...

Klub Piešťanské Čajky je známy tým, že razí filozofiu postupných krokov. V nasledujúcej sezóne sa premiérovo prihlásil aj do najprestížnejšej ženskej klubovej súťaže na starom kontinente EuroLigy. O podrobnostiach sa dočítate v rozhovore Basket.sk s generálnou manažérkou klubu a bývalou úspešnou rozohrávačkou Bronislavou Borovičkovou.

Reklama