Cieľ je jasný, vyrovnať semifinálovú sériu na 1:1

23.03.2018

Read more...

Semifinálová séria ženskej basketbalovej extraligy medzi Piešťanskými Čajkami a MBK Ružomberok bude za stavu 1:0 pre „Ružu“ v sobotu pokračovať druhým zápasom. Basketbalistky z kúpeľného mesta budú chcieť Ružomberčankám vrátiť požičané a vyrovnať stav série na 1:1.

Semifinále: Prvý bod uchmatol Ružomberok, Čajky však neskladajú zbrane

23.03.2018

Read more...

Basketbalistky NBK Ružomberok vyhrali v prvom zápase semifinále play off extraligy na palubovke Piešťanských Čajok 70:62 a v sérii hranej na tri víťazstvá sa ujali vedenia 1:0. Druhý zápas série je na programe v sobotu 24. marca o 17:00 v Ružomberku.

Angelika Slamová: Musíme bojovať jedna za druhú a dať do toho srdiečko

19.03.2018

Read more...

Po postupe do semifinále zobralo vedenie Piešťanských Čajok hráčky s realizačným tímom na teambuilding do Bojníc, aby pred náročnou sériou s Ružomberkom prišli na chvíľu na iné myšlienky. V play-off spravidla rozhoduje tímový a bojovný výkon a aj tento krok mal dopomôcť k dobrému vnútornému rozpoloženiu v družstve. Podľa Angeliky Slamovej sú už všetci na atraktívne semifinálové súboje nažhavení a hráčky sú odhodlané nechať na ihrisku všetko.

„Chceme sa vybičovať k maximálnym výkonom,“ vraví pred semifinále M. Pospíšil

17.03.2018

Read more...

Piešťanské Čajky podľa očakávania v štvrťfinále extraligového play-off vyradili Banskú Bystricu 2:0 na zápasy. Hoci v prvom stretnutí, ktoré vyhrali 67:50 nepodali úplne presvedčivý výkon, v odvete to rozbalili v prvej paráde a po víťazstve 100:44 dokonali svoj postup do semifinálovej série. Tam bude ich súperom podobne, ako v minulých sezónach MBK Ružomberok a boje o postup do finále ponúknu divácky veľmi atraktívne súboje.

Čajky potvrdili postup nastrieľanou stovkou, v semifinále ich čaká Ružomberok

15.03.2018

Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok v stredu dokonali svoj postup do semifinále vo veľkom štýle. Piešťanky na Štiavničkách nastrieľali Banskej Bystrici sto bodov a po víťazstve 100:44 vyhrali štvrťfinálovú sériu 2:0 na zápasy. Ich súperom v boji o postup do finále bude MBK Ružomberok a atraktívna séria, ktorá sa bude hrať na tri víťazné zápasy odštartuje v sobotu 24. marca v Diplomat aréne.  

Čajky v prvom štvrťfinálovom zápase play-off zdolali Banskú Bystricu

11.03.2018

Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok v sobotu odštartovali play-off prvým štvrťfinálovým zápasom proti Banskej Bystrici. Basketbalistky z kúpeľného mesta potvrdili úlohu favoritiek a v Diplomat aréne sa ujali vedenia v sérii hranej na dva víťazné zápasy, keď Bystričanky zdolali 67:50. Druhý zápas série sa odohrá v stredu 14. marca v Banskej Bystrici a Čajky tam budú mať príležitosť dokonať svoj postup do semifinále.
Čajky sa ujali vedenia 1:0 v sérii.

M. Pospíšil: Pokles formy sme si zaslúžili, treba sa vrátiť k poctivému basketbalu

09.03.2018

Read more...

Piešťanské Čajky vstúpia už zajtra do play-off prvým štvrťfinálovým zápasom proti Banskej Bystrici. Basketbalistky z kúpeľného mesta sa v posledných týždňoch nenachádzali v ideálnej forme, v nadstavbovej časti sa im nedarilo a ich výkonnosť nebola optimálna. O aktuálnej situácii v tíme Čajok sme sa pozhovárali s trénerom Martinom Pospíšilom.  

Čajky zakončili nadstavbu prehrou v Ružomberku, play-off začína už v sobotu

08.03.2018

Read more...

V poslednom nadstavbovom kole slovenskej Extraligy žien cestovali Piešťanské Čajky na palubovku MBK Ružomberok. Tento duel už nemohol zmeniť situáciu z hľadiska tabuľkového postavenia oboch družstiev, mohol však napovedať, do akej miery budú oba tímy schopné dostať sa v play-off až do vytúženého finále. Čajky, ktoré nastúpili oslabené bez pivotiek Mikulášikovej a Podrug nemali svoj deň a na Liptove prehrali 50:69.

Čajky po výhre nad Popradom s istotou 2. miesta, vo štvrťfinále narazia na B. Bystricu

04.03.2018

Read more...

Po sobotnom víťazstve nad Popradom 58:51 je už jasné, že Piešťanské Čajky vstúpia do play-off z druhého miesta. Vo štvrťfinále narazia na Banskú Bystricu a séria hraná na dva víťazné zápasy začne už budúcu sobotu 10.3. v Diplomat aréne. Ešte predtým však v stredu Piešťanky odohrajú posledný zápas nadstavbovej časti na palubovke Ružomberka.

Púť Piešťanských Čajok vo Východoeurópskej lige sa skončila

01.03.2018

Read more...

Piešťanské Čajky nezvládli ani odvetu štvrťfinále Východoeurópskej ligy EEWBL v Košiciach, keď obhajkyniam prvenstva z Good Angels podľahli 46:69. Košičanky triumfovali aj v prvom zápase 82:61 a vybojovali si tak postup do Final Four súťaže. Vystúpenie Piešťanských Čajok tak v EEWBL skončilo.

Reklama