Angelika Slamová mení Čajky za rumunského majstra ACS Sepsi

11.06.2018

Read more...

Angelika Slamová už nebude nastupovať za Piešťanské Čajky. Odchovankyňa šamorínskeho basketbalu bude vo svojej športovej kariére pokračovať v Rumunsku, keď sa rozhodla prijať ponuku z klubu ACS Sepsi, proti ktorému hrali Čajky v minulom ročníku Eurocupu.

Piešťanské Čajky odštartovali prvú fázu prípravy na sezónu

05.06.2018

Read more...

Piešťanské Čajky po niekoľkotýždňovom období voľna v pondelok odštartovali prvú fázu prípravy na nový súťažný ročník 2018/2019. Oficiálna spoločná príprava družstva sa síce začne až v úvode augusta, kedy budú mať Čajky pohromade väčšinu družstva,  počas júna však v Piešťanoch chcú dať možnosť hráčkam zdokonaliť sa v individuálnych činnostiach.

Asistentkou trénera Kucsu bude bývalá kapitánka Lucia Krč-Turbová

04.06.2018

Read more...

V Piešťanských Čajkách už majú známe meno, ktoré obsadí pozíciu asistenta trénera. Hlavnému koučovi Richardovi Kucsovi bude pomáhať niekdajšia kapitánka a dlhoročná opora Čajok Lucia Krč-Turbová. Tá sa kvôli zdravotným problémom rozhodla s aktívnou kariérou skončiť a prijala ponuku z klubu dať sa na trénerskú dráhu.

Ďalšia Slovenka v tíme Čajok. Z nemeckého Hannoveru prichádza Martina Matejčíková

25.05.2018

Read more...

Tím Piešťanských Čajok sa rozrástol o ďalšiu slovenskú hráčku. Novou posilou extraligového družstva sa stala Martina Matejčíková, ktorá naposledy nastupovala v nemeckej bundeslige za tím TK Hannover.

Terézia Páleníková po štyroch rokoch v Čajkách končí, bude hrať za poľský Vroclav

22.05.2018

Read more...

Po štyroch rokoch končí v Piešťanských Čajkách jedna z hlavných opôr tímu Terézia Páleníková. Dvadsaťdvaročná krídelníčka si premiérovo vyskúša zahraničný angažmán v drese poľského tímu 1KS Šleza Vroclav, ktorý v minulom ročníku obsadil tretie miesto v poľskej najvyššej súťaži.

Dres Piešťanských Čajok bude aj naďalej obliekať Ivana Jakubcová

21.05.2018

Read more...

Piešťanské Čajky sa aktuálne nachádzajú v medzisezónnom období, vedenie klubu však intenzívne pracuje na skladbe družstva pre nasledujúci súťažný ročník 2018/2019. V tíme z Piešťan bude aj ďalšej sezóne pôsobiť pivotka Ivana Jakubcová, ktorá sa s klubom dohodla na ročnom kontrakte.

Richard Kucsa: Ambície Čajok sa s výmenou trénera nemenia, ostávajú vysoké

24.04.2018

Read more...

„Iba“ tretie miesto obsadili Piešťanské Čajky v uplynulej sezóne v najvyššej domácej súťaži. Vedenie klubu opäť túžilo aspoň po finále. Aj preto sa rozhodli rozlúčiť s hlavným trénerom Martinom Pospíšilom, ktorý pri družstve pôsobil od roku 2012. Jeho miesto zaujme doterajší asistent Richard Kucsa, pre ktorého to bude v trénerskej kariére veľká výzva. Tridsaťdvaročný rodák zo Štúrova doposiaľ totiž ako hlavný kouč viedol len reprezentačné družstvo dievčat do 18 rokov.

Novým trénerom Piešťanských Čajok sa stal doterajší asistent Richard Kucsa

17.04.2018

Read more...

Novým hlavným trénerom Piešťanských Čajok sa stal Richard Kucsa, ktorý v posledných troch sezónach pôsobil ako asistent Martina Pospíšila. S klubom podpísal zmluvu na sezónu 2018/2019 s následnou opciou.

Piešťanské Čajky už naďalej nepovedie tréner Martin Pospíšil

12.04.2018

Read more...

Po šiestich sezónach príde na poste hlavného trénera Piešťanských Čajok ku zmene. Správna rada klubu sa rozhodla ukončiť spoluprácu s koučom Martinom Pospíšilom, ktorý stál na lavičke tímu z kúpeľného mesta od jeho vzniku v roku 2012 a bol pri všetkých klubových úspechoch na domácom, či medzinárodnom poli. O jeho nástupcovi, ako i ďalšom zložení realizačného tímu sa rozhodne v nasledujúcich dňoch.

Piešťanské Čajky získali extraligový bronz!

12.04.2018

Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok zvíťazili v stredajšom treťom zápase série o extraligový bronz a v domácej Diplomat aréne porazili ŠBK Šamorín 67:46. Čajky tak v ženskej basketbalovej extralige obsadili konečné tretie miesto.

Reklama