Čajky angažovali Jakubcovú a Kašpárkovú, do zahraničia odchádza Oroszová

30.05.2017

Read more...

V stále ambicióznom basketbalovom klube Piešťanských čajok nezaháľajú. Bezprostredne po skončení uplynulej sezóny začalo vedenie klubu pracovať na kreovaní kádra pre budúcu sezónu. Aj v nasledujúcom ročníku chcú v Piešťanoch bojovať o najvyššie priečky v slovenskej extralige a prezentovať sa takisto v európskej súťaži. Tomu zodpovedá aj tempo rokovaní s hráčkami, ktoré by mali nosiť dres Čajok v budúcej sezóne.

Slovenky sa pred dvojzápasom v Maďarsku pripravujú v Piešťanoch

07.06.2017

Read more...

Slovenské basketbalistky vstúpili v utorok do šiesteho bloku prípravy na majstrovstvá Európy v Česku (16. - 25. júna). Podobne ako minulý týždeň v Brne má tréner Marian Svoboda v Piešťanoch k dispozícii 14 hráčok. Dvom z nich však po dvoch prípravných zápasoch v maďarskom Székesfehérvári veselo nebude, keďže opustia tím a nepocestujú do Hradca Králové, kde Slovenky odohrajú skupinovú fázu. "Konečný 12-menný zoznam by mal byť známy po prípravných stretnutiach v Maďarsku," povedala agentúre SITA manažérka tímu Lucia Lásková.

Sabína Oroszová bude hrať najvyššiu taliansku súťaž v drese San Martina

14.06.2017

Read more...

Slovenská basketbalová reprezentantka Sabína Oroszová, ktorá odohrala uplynulé dve sezóny v Piešťanských Čajkách bude v nasledujúcom ročníku pôsobiť v Taliansku. Dvadsaťštyriročná pivotka, ktorá už o pár dní bude reprezentovať SR na európskom šampionáte v Česku sa upísala klubu A. S. Fila San Martino.

Čajky majú v "repre" početné zastúpenie, hráčky sú pred šampionátom plné očakávaní

14.06.2017

Read more...

Piešťanské Čajky majú v kádri slovenskej basketbalovej reprezentácie žien pre majstrovstvá Európy v Českej republike početné zastúpenie. Do finálnej dvanástky sa dostalo až päť hráčok, ktoré v uplynulom súťažnom ročníku nastupovalo v drese Piešťan. V realizačnom tíme národného družstva žien je aj asistent trénera Richard Kucsa a fyzioterapeut Michal Nagaj.

Post rozohrávačky Piešťanských Čajok obsadí česká reprezentantka Lenka Bartáková

19.06.2017

Read more...

Piešťanské Čajky majú pre sezónu 2017/2018 novú rozohrávačku. Na kľúčový post tímu z kúpeľného mesta sa vedeniu podarilo získať českú reprezentantku Lenku Bartákovú, ktorá v súčasnosti bojuje na domácich majstrovstvách Európy. 26-ročná rodáčka zo Sokolova prichádza k Čajkám z českého Nymburka.

Piešťanské Čajky podali prihlášku do ženskej Euroligy!

26.06.2017

Read more...

Klub Piešťanské Čajky je známy tým, že razí filozofiu postupných krokov. V nasledujúcej sezóne sa premiérovo prihlásil aj do najprestížnejšej ženskej klubovej súťaže na starom kontinente EuroLigy. O podrobnostiach sa dočítate v rozhovore Basket.sk s generálnou manažérkou klubu a bývalou úspešnou rozohrávačkou Bronislavou Borovičkovou.

Euroliga: Čajky si v kvalifikácii zahrajú s poľskými Polkowicami

27.06.2017

Read more...

Piešťanské Čajky sa aj v nasledujúcej sezóne predstavia v pohárovej Európe. Klub z kúpeľného mesta však podal prihlášku do najlepšej ženskej medzinárodnej súťaže – Euroligy. O účasť medzi európskou elitou však budú musieť Piešťanky bojovať v kvalifikácii, kde si zmerajú sily s poľským celkom CCC Polkowice.

Čajky spoznali mená svojich potencionálnych súperov v Eurolige i Eurocupe

05.07.2017

Read more...

Piešťanské Čajky spoznali na utorkovom žrebe európskych klubových súťaží FIBA v Mníchove svojich potencionálnych súperov v Eurolige, alebo v Eurocupe. V oboch prípadoch čaká na piešťanské basketbalistky zaujímavé medzinárodné stretnutia.  

M. Pospíšil: Polkowice sú veľkým favoritom, v basketbale je ale možné všetko

16.07.2017

Read more...

Už pred žrebom európskych basketbalových súťaží FIBA v Mníchove bolo jasné, že Piešťanské Čajky sa o účasť v Eurolige budú musieť pobiť v kvalifikácii proti silnému poľskému klubu CCC Polkowice. O kvalifikačnom súperovi Piešťan sme sa porozprávali s trénerom Čajok Martinom Pospíšilom.

Do Piešťan prichádza skúsená americká pivotka Jenna Smith!

17.07.2017

Read more...

Štvrtá posila Piešťanských Čajok pre sezónu 2017/2018 je už známa. Do tímu z kúpeľného mesta prichádza skúsená americká pivotka Jenna Smith, ktorá by mala byť jednou z kľúčových hráčok Piešťan v podkošovom priestore.

Piešťanské Čajky si zahrajú aj Eastern Europe Women´s Basketball League!

21.07.2017

Read more...

Piešťanské Čajky si v nasledujúcom ročníku zahrajú aj ďalšiu medzinárodnú súťaž! Klub z kúpeľného mesta sa prihlásil do východoeurópskej ligy Eastern Europe Women´s Basketball League (EEWBL), ktorá je pre nich výbornou príležitosťou pre medzinárodnú konfrontáciu.

R. Mikulášiková: Zahrať si na ženskom šampionáte bol môj sen

28.07.2017

Read more...

Jednou z najtalentovanejších basketbalistiek Slovenska je zaiste pivotka Piešťanských Čajok Rebeka Mikulášiková. Odchovankyňa Nitry bola najmladšou hráčkou vo výbere trénera Mariána Svobodu na európskom šampionáte žien v Českej republike a ukázala sa tam vo veľmi dobrom svetle. Hoci sa pôvodne mala piešťanská hráčka po návrate z ženského šampionátu pripojiť k jednej z mládežníckych reprezentácii, kvôli zraneniu kolena si sezónu nepredĺžila.

Čajky sa dohodli na spolupráci s Martinou Letkovou a Vanessou Gajdošovou

08.08.2017

Read more...

Piešťanské Čajky odštartujú už v pondelok 14. augusta letnú prípravu na súťažný ročník 2017/2018. Vedenie klubu už pomaly finišuje so skladaním kádra a najnovšie sa mu podarilo dohodnúť s dvomi slovenskými hráčkami.  Posilami Čajok sa stali pivotka Martina Letková a mladá rozohrávačka alebo krídelníčka Vanessa Gajdošová.

Piešťanské Čajky odštartovali prípravu na novú sezónu s deviatimi hráčkami

16.08.2017

Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok odštartovali v pondelok 14. augusta prípravu na nadchádzajúcu sezónu 2017/2018. Na prvom tréningu sa trénerovi Martinovi Pospíšilovi hlásilo deväť hráčok, ku ktorým sa do konca augusta ešte pripoja tri zahraničné posily.

Nová rozohrávačka Čajok L. Bartáková: Chcem využiť svoje skúsenosti v prospech tímu

18.08.2017

Read more...

Kľúčový post rozohrávačky Piešťanských Čajok bude túto sezónu zastávať česká reprezentantka Lenka Bartáková, ktorá do kúpeľného mesta prišla z Nymburka. Dvadsaťšesťročná rodáčka zo Sokolova, ktorá bude v Piešťanoch nosiť na drese číslo 9 má spolu s tímom za sebou prvý týždeň prípravy a podelila sa s nami o svoje dojmy z nového pôsobiska.

Čajky sa v novej sezóne budú spoliehať na skúsenú Chorvátku Emiliju Podrug

23.08.2017

Read more...

Súpiska Piešťanských Čajok pre novú sezónu sa pomaly uzatvára. Najnovšou akvizíciou tímu z kúpeľného mesta je skúsená chorvátska pivotka Emilija Podrug, ktorá do Piešťan prichádza z francúzskeho Toulouse.

"Skladačka" pre ďalšiu sezónu je kompletná - novou Čajkou je Američanka Asia Boyd

29.08.2017

Read more...

Posledným dielom "skladačky" Piešťanských Čajok pre nasledujúci ročník 2017/2018 je americká krídelníčka Asia Boyd. 24-ročná rodáčka z Detroitu, ktorá naposledy pôsobila v poľskom Lubline sa už pripojila k družstvu a nastúpi aj v stredajšom prvom prípravnom stretnutí v Šoprone.

T. Páleníková: Príprava je ako vždy náročná, na zápasy so Šopronom sa už tešíme

30.08.2017

Read more...

Piešťanské basketbalistky sa práve nachádzajú v polovici tretieho týždňa letnej prípravy na nadchádzajúcu sezónu. Tréningový dril už však okorenia aj dve prípravné stretnutia s maďarským euroligovým družstvom Šopron Basket.

V Šoprone prehra o deväť bodov, prvý domáci duel už v sobotu

31.08.2017

Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok v stredu odohrali svoj prvý prípravný zápas na sezónu 2017/2018. V Šoprone sa postavili proti euroligistkám a niekoľkonásobným majsterkám Maďarska. Z veľkej časti obmenený tím Čajok v prvom prípravnom stretnutí na víťazstvo nedosiahol a domáce hráčky vyhrali 61:52.

Čajky si spravili chuť víťazstvom nad Šopronom, rozhodol bojovný tímový výkon

02.09.2017

Read more...

Piešťanské Čajky si pripísali prvé víťazstvo v príprave. V sobotnom stretnutí privítali v Diplomat aréne maďarské euroligistky Šopron Basket a vrátili im stredajšiu prehru. Vo vyrovnanom a divácky atraktívnom stretnutí Piešťanky spravili radosť svojim fanúšikom a zvíťazili 76:68.Čajky čakajú v nasledujúcom týždni dve prípravné stretnutia v Brne, keď sa v piatok predstavia proti KP Brno a v sobotu ich preverí BK Žabiny Brno.

Čajky zavŕšili prípravu prehrou s Miškovcom, koncentráciu už mieria na kvalifikáciu Euroligy (2)

02.09.2017

Read more...

Príprava Piešťanských Čajok sa už skončila. Poslednou previerkou pred ostrým začiatkom sezóny bol piatkový zápas v Diplomat aréne s DVTK Miškovec, ktorý bol generálkou na kvalifikačné súboje o účasť v Eurolige proti poľskému CCC Polkowice. Vo vyrovnanom stretnutí síce Čajky s maďarským tímom dlho držali krok, napokon však podľahli o 5 bodov 48:53.

B. Kašpárková: Zápasy v Brne pre mňa mali príchuť nostalgie

11.09.2017

Read more...

Piešťanské basketbalistky cestovali minulý týždeň do Brna, kde ich čakali dve prípravné stretnutia proti miestnym celkom. Čajky v piatok nestačili na KP Brno, ktorému podľahli 58:77, no v sobotu sa opäť naladili na víťaznú vlnu po výhre nad Basket Žabiny Brno 74:63.

ZVVZ USK Praha bolo nad sily Piešťanských Čajok

13.09.2017

Read more...

Ďalší prípravný zápas Piešťanské Čajky odohrali proti atraktívnemu súperovi. V Športovej hale Královka sa v stredu predstavili proti euroligovému celku ZVVZ USK Praha, ktorý najlepšiu ženskú medzinárodnú súťaž vyhral v roku 2015.

Čajky zdolali Žabiny aj druhý raz, generálkou na Euroligu bude dvojzápas s Miškovcom

15.09.2017

Read more...

Piešťanské Čajky odohrali v piatok ďalší prípravný duel, keď v Diplomat aréne privítali český celok Basket Žabiny Brno. Piešťanské hráčky zdolali svoje súperky v príprave aj druhý raz a zvíťazili 61:50. 

Kvalifikácia o Euroligu sa blíži, klub spúšťa predpredaj vstupeniek

18.09.2017

Read more...

Piešťanské Čajky sa pobijú o účasť v najlepšej ženskej medzinárodnej sútaži v Európe. Basketbalistky z kúpeľného mesta čaká už budúci týždeň kvalifikácia Euroligy, kde sa o postup do základnej skupiny budú pobijú s poľským klubom CCC Polkowice. Čajky najskôr v utorok 26. septembra privítajú poľský veľkoklub o 18:00 v Diplomat aréne a už o tri dni, v piatok 29. septembra ich čaká odveta na palubovke Polkowic.

 

Kvalifikácia o Euroligu sa blíži, klub spúšťa predpredaj vstupeniek

18.09.2017

Read more...

Piešťanské Čajky sa pobijú o účasť v najlepšej ženskej medzinárodnej sútaži v Európe. Basketbalistky z kúpeľného mesta čaká už budúci týždeň kvalifikácia Euroligy, kde sa o postup do základnej skupiny budú pobijú s poľským klubom CCC Polkowice. Čajky najskôr v utorok 26. septembra privítajú poľský veľkoklub o 18:00 v Diplomat aréne a už o tri dni, v piatok 29. septembra ich čaká odveta na palubovke Polkowic.

 

Zlý prvý polčas rozhodol o prehre Čajok v Miškovci

20.09.2017

Read more...

Piešťanské Čajky odohrali v utorok svoj predposledný prípravný zápas, keď sa predstavili na palubovke maďarského DVTK Miškovec. Čajkám absolútne nevyšiel prvý polčas, ktorý Piešťanky prehrali 25:47. Po zmene strán sa Čajky zlepšili a stiahli nepriaznivý stav na konečných 59:57 pre Miškovec. Rovnakého súpera privítajú piešťanské hráčky v piatok v Diplomat aréne a pôjde o generálku na utorkový kvalifikačný zápas Euroligy proti CCC Polkowice. 

Piešťanské Čajky čaká najnáročnejšia sezóne v klubovej histórií

20.09.2017

Read more...

Na basketbalistky Piešťanských Čajok čaká najnáročnejšia sezóna v klubovej histórii. Okrem účinkovania v extralige a obhajoby Slovenského pohára sa zverenkyne trénera Martina Pospíšila predstavia aj vo Východoeurópskej lige (EEWBL) a v kvalifikácii o účasť v skupinovej fáze Euroligy.

Predaj permanentiek na sezónu 2017/2018 je spustený!

21.09.2017

Read more...

Basketbalový klub Piešťanské Čajky pred novou sezónou pripravil pre fanúšikov opäť možnosť zakúpiť si permanentnú vstupenku. Verní priaznivci piešťanských basketbalistiek si môžu pre nový ročník 2017/2018 zakúpiť permanentnú vstupenku na všetky domáce súťažné stretnutia v hodnote 45 €.

Generálka na Euroligu už dnes – Čajky privítajú maďarský Miškovec

22.09.2017

Read more...

Generálkou Piešťanských Čajok na budúcotýždňovú kvalifikáciu Euroligy s poľským CCC Polkowice bude dnešný duel s maďarským účastníkom Európskeho pohára DVTK Aluivent Miškovec. Čajky v utorok v Maďarsku s rovnakým súperom prehrali 57:59 a dnes im to budú chcieť vrátiť a víťazne sa naladiť na náročné kvalifikačné súboje.

Čajky zakončili prípravu prehrou s Miškovcom, všetká koncentrácia už smeruje k Eurolige

23.09.2017

Read more...

Príprava Piešťanských Čajok sa už skončila. Poslednou previerkou pred ostrým začiatkom sezóny bol piatkový zápas v Diplomat aréne s DVTK Miškovec, ktorý bol generálkou na kvalifikačné súboje o účasť v Eurolige proti poľskému CCC Polkowice. Vo vyrovnanom stretnutí síce Čajky s maďarským tímom dlho držali krok, napokon však podľahli o 5 bodov 48:53.

Kvalifikácia Euroligy je tu! Čajkám stoja v ceste nabité Polkowice

25.09.2017

Read more...

Piešťanské Čajky už zajtra nastúpia k prvému zápasu kvalifikácie o Euroligu, keď o 18:00 hod privítajú v Diplomat aréne poľský klub CCC Polkowice. Hosťujúci tím je favoritom kvalifikačného dvojzápasu, ale Čajky zbrane neskladajú.

Prvý kvalifikačný zápas o Euroligu ovládli Polkowice

26.09.2017

Read more...

Piešťanské Čajky neuspeli v prvom zápase kvalifikácie o účasť v skupinovej fáze Euroligy, keď prehrali na domácej palubovke s favorizovaným poľským tímom CCC Polkowice 46:71. O výsledku bolo prakticky rozhodnuté už po prvom polčase, ktorý sa skončil výsledkom 13:37. Odveta je na programe 29. septembra v Polkowiciach.

Piešťanské Čajky chcú v odvete proti Polkowiciam ukázať svoj charakter

29.09.2017

Read more...

Piešťanské Čajky čaká už dnes odvetný zápas kvalifikácie o postup do prestížnej Euroligy. Hráčky úradujúceho vicemajstra Slovenska podľahli v utorok na domácej palubovke v Diplomat aréne poľskému klubu CCC Polkowice hladko 46:71 (13:37). Dnes je od 19.00 h na programe odveta u súpera. Šanca na prienik do skupinovej fázy sa Čajkám po výraznej domácej prehre vzdialila.

Čajky si zahrajú Eurocup, v kvalifikácii Euroligy nestačili na Polkowice

30.09.2017

Read more...

Slovenský ženský basketbalový tím Piešťanské Čajky podľahol v piatok v odvetnom zápase kvalifikácie o postup do prestížnej Euroligy na palubovke poľského klubu CCC Polkowice hladko 60:76 (27:47). V prvom zápase na domácej pôde s týmto súperom Piešťanky prehrali 46:71 a do hlavnej fázy tejto klubovej súťaže nepostúpili.

Extraligový štart netradične v pondelok! Čajky privítajú Slovan Bratislava

02.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky netradične dnes, v pondelok 2. októbra odštartujú súťažnú sezónu v slovenskej basketbalovej extralige žien. Od 18:00 hod privítajú v Diplomat aréne BK Slovan Bratislava, ktorý bude ich prvým súperom v domácej súťaži.

Prvý zápas extraligy Čajkám vyšiel, Slovan vysoko porazili

02.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky odohrali netradične v pondelok prvé kolo extraligovej sezóny 2018/2018, ktoré bolo presunuté kvôli kvalifikácii Euroligy. Basketbalistky z kúpeľného mesta privítali v Diplomat aréne BK Slovan Bratislava, ktorému nedali žiadnu šancu a s prehľadom zvíťazili 87:26.

Čajky hostia turnaj Východoeurópskej ligy, privítajú Astanu, Minsk a Kaunas

03.10.2017

Read more...

Nabitý program Piešťanských Čajok pokračuje aj naďalej. Už tento týždeň sa v Diplomat aréne uskutoční prvý turnaj B-skupiny Východoeurópskej ligy EEWBL, kde sa okrem domácich Čajok predstavia tímy Astana Tigers (Kazachstan), Tsmoki Minsk (Bielorusko) a Hoptrans Sirenos (Litva). Piešťanské basketbalistky si tak odbijú premiéru v tejto súťaži na domácej palubovke. 

V tíme Čajok končí Asia Boyd, na jej miesto prichádza Češka Kateřina Zohnová

03.10.2017

Read more...

V kádri Piešťanských Čajok sa počas utorka 3.októbra udiala jedna hráčska zmena. Vedenie klubu z kúpeľného mesta sa rozlúčilo s Američankou Asiou Boyd a namiesto nej prichádza skúsená česká hráčka Kateřina Zohnová.

A. Slamová: Na turnaj EEWBL sa tešíme kvôli fanúšikom, uvidia zaujímavé zápasy

04.10.2017

Read more...

Basketbalový klub Piešťanské Čajky čaká štvrtka do soboty premiérový turnaj Východoeurópskej ligy (EEWBL) a to hneď na domácej palubovke v Diplomat aréne.

EEWBL: Zobáky Čajok boli ostrejšie, ako pazúre tígríc z Astany

05.10.2017

Read more...

Prvý deň úvodného turnaja Východoeurópskej ligy EEWBL v piešťanskej Diplomat aréne je za nami. V prvom stretnutí sa z víťazstva tešili hráčky Cmoki Minsk, ktoré porazili Hoptrans Sirenos 69:63. Vo večernom dueli si Piešťanské Čajky hladko poradili s celkom Astana Tigers v pomere 83:47.

EEWBL: Čajky majú ďalšie víťazstvo, po tuhom boji zdolali Hoptrans Sirenos

06.10.2017

Read more...

Piatkový druhý hrací deň turnaja Východoeurópskej ligy v Piešťanoch priniesol ďalšie víťazstvo Piešťanských Čajok. Tie po tuhom boji zdolali litovský Hoptrans Sirenos 66:56 a pripísali si tak druhé víťazstvo na turnaji. V druhom stretnutí, ktoré sa hralo o 14:00 porazil Cmoki Minsk kazachstanský celok Astana Tigers 62:43.

EEWBL: Dráma do posledných sekúnd so šťastným koncom pre Čajky

07.10.2017

Read more...

Basketbalový klub Piešťanské Čajky uspel aj vo svojom treťom zápase vo Východoeurópskej lige (EEWBL), keď na prvom turnaji v rámci B-skupiny v domácej Diplomat aréne zvíťazil aj nad bieloruským Cmoki-Minsk 60:59 (30:33). V záverečných minútach pritom ešte prehrával o štyri body, no v dramatickom závere si napokon úradujúci vicemajster SR uchmatol triumf. Najproduktívnejšou hráčkou Čajok bola Američanka Jenna Smithová, autorka 17 bodov a 7 doskokov.

Turecký Hatay BB ukázal Čajkám svoju silu

11.10.2017

Read more...

Hráčky basketbalového klubu Piešťanské Čajky neuspeli vo svojom úvodnom vystúpení v Európskom pohári FIBA 2017/2018, keď vo štvrtok v Antakyi v rámci D-skupiny podľahli tímu domáceho tureckého klubu Hatay BSB 58:82 (25:47). Najlepšími strelkyňami úradujúceho vicemajstra SR boli s 10 bodmi Ivana Jakubcová a česká legionárka Kateřina Zohnová.

M. Pospíšil: Hatay nám ukázal, kde sa nachádza európska špička

13.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky majú za sebou prvý duel v Eurocupe, keď vo štvrtok nastúpili v Turecku proti tímu Hatay BB. Domáci tím ukázal Piešťankám svoju silu a zvíťazil 82:58. Čajky však teraz čakajú tri domáce stretnutia v rade a najbližšie privítajú už budúcu stretu poľský tím Energa Toruň. O stretnutí s Hatayom i o najbližšom programe sme sa porozprávali s trénerom Čajok Martinom Pospíšilom.

Čajky bez problémov zvíťazili v Šamoríne

14.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky po piatkovom prílete z tureckého Hatayu nemali príliš veľa času na oddych a hneď v sobotu ich čakal druhý extraligový zápas na palubovke ŠBK Šamorín. Piešťanské basketbalistky napriek únave neponechali nič na náhodu a svojim súperkám nedali šancu, keď zvíťazili jednoznačne 85:53. Čajky sa už teraz koncentrujú na stredajší domáci duel Eurocupu proti poľskému tímu Energa Toruň.

Vstupenky na stredajší zápas Eurocupu s Toruňom od pondelka v predaji

15.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky už túto stredu odohrajú v Diplomat aréne svoj prvý domáci zápas v Európskom pohári FIBA, keď bude ich súperom poľský tím Energa Toruň. Pre piešťanské basketbalistky pôjde o nesmierne dôležitý zápas vzhľadom na ďalší vývoj v skupine a potrebujú ho zvládnuť. Práve preto budú potrebovať podporu fanúšikov, ktorí v podobne atraktívnych zápasoch dokázali zaplniť tribúny Diplomat arény. Klub pre očakávaný divácky záujem pripravil pre fanúšikov aj možnosť zakúpiť si vstupenky na duel Piešťanské Čajky – Energa Toruň v predpredaji.

I. Jakubcová: Dúfam, že fanúšikov potešíme prvým víťazstvom v Eurocupe

17.10.2017

Read more...

Už zajtra čaká Piešťanské Čajky v Eurocupe prvý zo série troch domácich zápasov v rade, keď o 18:00 hod privítajú poľský tím Energa Toruň. Pre Čajky pôjde o dôležitý zápas, ktorý môže čo to naznačiť o ďalšom vývoji v skupine smerom k postupu do vyraďovacej časti.

Víťazstvo ostalo doma! Čajky porazili Toruň a majú prvú výhru v Eurocupe

18.10.2017

Read more...

Basketbalistky Piešťanských Čajok zaznamenali prvé víťazstvo v aktuálnom ročníku Európskeho pohára FIBA. V stredajšom zápase D-skupiny zdolali na domácej palubovke poľský celok MKS Katarzynri Toruň 77:73. Ďalšie ich stretnutie v skupinovej fáze je na programe v stredu 25. októbra o 18.00 h, súperom bude rumunské ACS Sepsi. Ešte predtým ale privítajú v sobotu na domácej palubovke MBK Ružomberok. 

K. Zohnová: "Víťazstvo nad Toruňom nám môže pomôcť v ďalších zápasoch"

20.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky zaknihovali historicky prvé víťazstvo v Eurocupe na domácej palubovke. V stredu v Diplomat aréne zvíťazili nad poľským tímom Energa Toruň tesne 77:73. Čajky najbližšie čaká v Eurocupe ďalší domáci zápas, keď v stredu privítajú rumunský klub ACS Sepsi-SIC (Rum.). Ešte predtým ich ale čaká atraktívny zápas v extralige, keď v sobotu privítajú v Diplomat aréne MBK Ružomberok.

Extraligový šláger už dnes! Čajky prvivítajú MBK Ružomberok

21.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky privítajú v 5. kole najvyššej ženskej basketbalovej súťaže basketbalistky Ružomberka. Oba tímy majú povinnosti aj v pohárovej Európe, no vzhľadom na prestíž súboja druhého s tretím sa dá očakávať, že do toho pôjdu naplno. 

Čajky s ďalší víťazstvom, poradili si aj s Ružomberkom

21.10.2017

Read more...

Piešťanské Čajky v šlágri piateho kola ženskej basketbalovej extraligy porazili na domácej palubovke Diplomat arény MBK Ružomberok 56:50. Piešťanské basketbalistky sú tak v najvyššej slovenskej basketbalovej súťaži stále bez prehry. Najbližšie ich čaká v stredu zápas Európskeho pohára, keď na domácej palubovke privítajú rumunský tím ACS Sepsi.

Vzácna návšteva v Diplomat aréne, Čajkám fandila Dominika Navara Cibulková

22.10.2017

Read more...

Sobotný extraligový šláger Piešťanské Čajky – MBK Ružomberok poctila svojou prítomnosťou v Diplomat aréne aj vzácna návšteva. Piešťanské basketbalistky prišla v dôležitom súboji podporiť aj najúspešnejšia slovenská tenistka posledných rokov Dominika Navara Cibulková.

Reklama