03 / Ivana Jakubcová

26.07.2012

Read more...

Ahojte, volám sa Ivana Jakubcová, pochádzam z Bratislavy a na Slovensko som sa vrátila po šiestich rokoch v USA, kde som pôsobila na univerzitách v Kentucky a Južnej Kalifornii. Pôsobenie v Piešťanských Čajkách beriem ako veľkú výzvu a na sezónu sa veľmi teším. Bude to moja prvá extraligová sezóna a rada by som sa na konci sezóny tešila z tímového úspechu. 

 

 

 

 

 

 

výška post dat. narodenia krajina
198 pivotka

20.8.1994

SVK

 

 

05 / Nikola Dudášová

26.07.2012

Read more...

Volám sa Nikola a basketbal mi prirástol k srdcu, keď som mala 9 rokov. Basketbal som začala hrať v mojom rodnom meste v Banskej Bystrici a momentálne pôsobím už piatu sezónu v družstve Piešťanské Čajky. V Bystrici som chodila na športové gymnázium a teraz študujem fyzioterapiu v Piešťanoch. Prešla som všetkými mládežníckymi reprezentáciami a s Čajkami sa teším na ďalšiu sezónu, na spoločné úspechy a na nové získané skúsenosti :-) 

  

 

výška post dat. narodenia krajina
175 krídlo 17.3.1995 SVK

 

 

07 / Rebeka Mikulášiková

26.07.2012

Read more...

Moje meno je Rebeka a pochádzam z Nitry, kde som strávila doterajšiu časť mojej basketbalovej kariéry. Po minuloročnej postupovej sezóne s Nitrou do extraligy som cítila, že potrebujem spraviť ďalší krok v kariére a rozhodla som sa prijať ponuku Piešťanských Čajok. Som strašne rada, že si ma do Piešťan vybrali a budem môcť pôsobiť v takto kvalitnom družstve. Dám do toho úplne všetko, aby som ľudom, ktorí mi dali túto dôveru ukázala, že na to mám. Mojou výhodou je výška, ktorú sa budem snažiť čo najviac využívať. Budem bojovať o každú loptu a chcem ľudom, ktorí mi dali šancu hrať za Čajky dokázať, že na to mám. Dúfam, že sa veľa vecí naučím a budem sa v Piešťanoch zlepšovať. 


 

výška post dat. narodenia krajina
189 pivot

31.7.1999

SVK

 

 

09 / Lenka Bartáková

26.07.2012

Read more...

Pochádzam z ďalekého českého Sokolova a Piešťanské Čajky sú mojim prvým zahraničným klubom. Pôsobila som v Nymburku, Hradci Králové, VŠ Praha, či USK Praha, s ktorým som v roku 2015 vyhrala Euroligu. Pre mňa veľkým zážitkom bola účasť s českou reprezentáciou na olympiáde v Londýne 2012. Je pre mňa veľkou cťou pôsobiť na poste rozohrávačky v Piešťanských Čajkách a chcem môjmu novému tímu odovzdať maximum.

 

 

 

 

 

 

výška post dat. narodenia krajina
175 rozohrávačka

17.5.1991

CZ

 

 

10 / Barbora Kašpárková

26.07.2012

Read more...

Pô ôsmych sezónach v brnenských Žabinách, v klube ktorý ma vychoval som cítila, že som sa dostala na úplný strop a bol čas na zmen. Keď prišla ponuka z Piešťan, vôbec som neváhala a bola som šťastná. Piešťany sú krásnym mestom, kde to basketbalom žije. Čajky patria k špičke slovenského basketbalu a veľmi sa na pôsobenie v tomto klube teším. Dúfam, že sa celému tímu bude dariť a na konci sezóny si povieme, že sme spravili maximum.

 

 

 

 

 

výška post dat. narodenia krajina
185 pivotka

4.7.1992

CZ

 

 

11 / Martina Letková

26.07.2012

Read more...

Piešťanské Čajky sú ambiciózny tím, ktorý má z roka na rok vyššie ciele. Trénera Martina Pospíšila poznám už od „detských“ čias, takže sa dobre poznáme a viem do čoho idem. Vraciam sa po roku z nemeckej Bundesligy a chcem vyskúšať opäť niečo nové. Keď sa naskytne možnosť hrať v tíme, ktorý pôsobí v Európskych sťažiach, ťažko sa odmieta. 

 

 

 

 

  

 

výška post dat. narodenia krajina
190 pivotka

16.12.1992

SVK

 

 

13 / Jenna Smith

26.07.2012

Read more...

Po dohode s mojim agentom sme usúdili, že Piešťanské Čajky budú pre mňa dobrý tím a skvelou príležitosťou. V minulosti som pôsobila v Ružomberku a stretla som tam skvelých ľudí, tak verím, že to tu bude podobné. Na Piešťanské Čajky som mala dobré referencie a aj preto som si ich vybrala. Som ochotná robiť to najlepšie každý deň, aby som pomohla tímu k úspešnej sezóne. Čakajú nás ťažké zápasy v európskej konfrontácii i v slovenskej extralige a veľmi sa na ďalšiu sezónu teším.

 

 

 

  

výška post dat. narodenia krajina
191 pivotka

29.7.1988

USA

 

 

23 / Angelika Slamová

26.07.2012

Read more...

Volám sa Angelika Slamová a všetci ma volajú Angi. Narodila som sa 19.6.1994. S basketbalom som začala v Šamorín keď som mala 8 rokov. V ženskej extralige pôsobím od mojich 16 rokov, ale táto sezóna bude pre mňa špecifická, pretože som prvý krát v kariére zmenila dres a budem Piešťanskou Čajkou. Už teraz je viac ako pravdepodobné, že k môjmu jedinému extraligovému bronzu pribudne ďalšia medaila, ale spravím všetko preto aby som Čajkám pomohla konečne zdolať Košice, aby tá medaila mala zlatú príchuť.

 

 

 

 

výška post dat. narodenia krajina
173 krídlo  19.6.1994 SVK

 

 

24 / Vanessa Gajdošová

26.07.2012

Read more...

Piešťanské Čajky sú tímom, na ktorom som si najviac všimla pokrok od kedy hrám basketbal. Tvrdá práca a dosiahnutie cieľov je to, čo ma baví a teraz, budem môcť byt súčasťou tímu, ktorý si dáva záležať na poctivej práci a státím si za svojimi cieľmi. Verím, že budem v basketbale len napredovať a tímu pomôžem ku každému víťazstvu. Výzva hrať proti skúseným hráčkam z iných krajín a spolupracovať s výbornými hračkami a trénermi ma vždy lákala a preto som sa aj rozhodla prerušiť štúdium a pôsobenie v USA tíme na Warner Pacific College a stať sa súčasťou piešťanského družstva.

  

 

 

 

výška post dat. narodenia krajina
172 rozohrávačka / krídlo

29.5.1999

SVK

 

 

25 / Kateřina Zohnová

26.07.2012

Read more...

Po takmer ročnej pauze kvôli zraneniu beriem Piešťanské Čajky ako vynikajúcu príležitosť na návrat a veľmi sa na toto pôsobenie teším. V mojej kariére som pôsobila napríklad v tímoch z Poľska, Francúzska, Talianska, Izraelu, či Grécka a samozrejme Česka. Skvelou skúsenosťou bola účasť na olympiáde v Londýne a rada by som všetky tieto moje skúsenosti využila v čo najlepší prospech Piešťanských Čajok.

 

 

  

 

 

 

výška post dat. narodenia krajina
170 rozohrávačka / krídlo

7.1.1984

CZE

 

 

31 / Emilija Podrug

26.07.2012

Read more...

Takmer celú svoju kariéru som hrala v tímoch, ktoré hrajú európske pohárové súťaže a stále mám záujem hrať na najvyššej úrovni. Keď prišla ponuka z Piešťanských Čajok, nemala som nad čím váhať. Celý klub na čele s trénerom je veľmi ambiciózny a to sa mi páči. Hoci budem v tíme najstaršia, cítim sa veľmi dobre. Našťastie som nikdy nemala vážnejšie zranenie a svojimi skúsenosťami budem chcieť pomôcť tímu a aby sa mu čo najviac darilo. Spoluhráčky, realizačný tím i všetci ľudia, čo sa pohybujú okolo klubu sú veľmi milí a celá organizácia Čajok vyzerá, že funguje na vysokej úrovni.

 

 

 

výška post dat. narodenia krajina
190 pivot 20.12.1979 CRO

 

 

33 / Tereza Páleníková

26.07.2012

Read more...

Volám sa Tereza Páleníková a narodila som sa 16. augusta 1995 v Bratislave. Basketbal som začala hrávať vo svojich desiatich rokoch. Súbežne s basketbalom som chodila na gymnastiku a atletiku, ale nakoniec u mňa zvíťazil basketbal. Začala som v prípravke BK Petržalka a postupom času som sa prebojovala do extraligového tímu, v ktorom som pôsobila dva sezóny. V mládežníckych súťažiach som získala trikrát titul majstra Slovenska a s reprezentáciou som bola na šiestich mládežníckych Majstrovstvách Európy. Túto sezónu budem už tretí rok obliekať dres Piešťanských čajok a na sezónu sa už obzvlášť teším.

 

 

 

výška post dat. narodenia krajina
179 krídlo 16.8.1995 SVK

 

 

Reklama