Tréner / Pospíšil Martin

17.06.2016
Read more...

V Pieštanoch budem začínať 4 sezónu a každá predchádzajúca bola pre mňa niečím zaujímavá a poučná. Nasledujúci súťažný ročník bude špecifický našou účasťou v druhom najvýznamnejšom Európskom pohári - Eurocupe. Všetci v tíme  berieme elitné kluby, s ktorými sa stretneme, ako obrovskú výzvu, na ktorú sa tešíme. Veľkou vzpruhou je taktiež výstavba novej haly, ktorá nám bude ponúkať skvelé tréningové možnosti. Do sezóny ideme s víťaznou mentalitou a istotou prezentovať basketbal plný srdca a pozitívnych emócii.

Asistent trénera / Richard Kucsa

16.06.2016
Read more...

Od začiatku mojej trénerskej praxe som pôsobil pri viacerých mládežníckych, seniorských a reprezentačných družstvách či v mužskej alebo ženskej kategórii. Táto sezóna bude ale prvá, kedy sa budem venovať iba čisto trénerskej práci. Ponuku pracovať ako asistent trénera Pospíšila v Piešťanských Čajkách si veľmi vážim. Klub si vytvoril stabilnú pozíciu a teší ma, že môžem byť jeho súčasťou. Sezóna 2015/2016 bude náročná, ale z pohľadu účinkovania aj v medzinárodnej súťaži veľmi atraktívna. Práca v klube Piešťanských Čajok je pre mňa veľkou motiváciou a verím, že na konci sezóny budeme úspešní.

Generálna manažérka / Bronislava Borovičková

14.06.2016
Read more...

Info

Kondičný trenér / Marek Mikletič

15.06.2016
Read more...

 

Športový manažér / Tomáš Horký

13.06.2016
Read more...

Info

Fyzioterapeut a masér / Michal Nagaj

15.06.2016
Read more...

Info 

Predseda správnej rady klubu / Nerád Miroslav

14.08.2012
Read more...

Vo funkcii predsedu správnej rady združenia pôsobím ako zástupca klubu zo Starej Turej. Tu sa venujem basketbalu a mládežníckym družstvám  predovšetkým od roku 1998. Od roku 2003 pôsobím vo vedení MBK Stará Turá. Za toto obdobie klub dosiahol viacero majstrovských  titulov a medajlových umiestnení  v slovenských súťažiach i na zahraničných turnajoch v mládežníckych kategóriách. Na projekte extraligového družstva žien sa podieľam svojimi manažérskymi skúsenosťami s cieľom vytvoriť podmienky a motivačné stimuly  pre mladé hráčky z nášho klubu a blízkeho regiónu  na prechod z mládežníckych do seniorskej kategórie. Moju úlohu vidím predovšetkým v organizácii a  zabezpečovaní profesionálneho prostredia pre hráčky a realizačný tím.

Reklama