Čajky otočili zápas s Ostravou a v Trutnove si zahrajú finále

sep 21, 2019 | SPRAVY | 0 comments

Piešťanské Čajky uspeli aj vo svojom druhom stretnutí na turnaji O pohár mesta Trutnov, keď v sobotnom stretnutí s SBŠ Ostrava vyhrali 64:54 a ako víťazi A-skupiny postúpili do finále turnaja. Čajky síce po prvom polčase prehrávali o desať bodov, v druhom dejstve však dokázali stav otočiť a nakoniec sa tešili z desaťbodového víťazstva. Súperom Piešťanských Čajok vo finále bude poľský Gorzow.

Sobota:

Piešťanské Čajky – SBŠ Ostrava 64:54 (19:22, 31:41, 49:49)

Piešťanské Čajky: January 16, Hamilton-Carter 13, Tetemondová 9, Deptová 8, Hašková 5 (Tadić 5, Mihaljevičová 5, Baburová 2, Bidikuindila 1, Dovčíková, Sailerová).

SBŠ Ostrava: Dickey 27, Simpson 9, Jones 5, Murray 4, Miklíková (Ovner 3, Polášková 3, Bačová 2, Frgalová 1, Busková, Pavlicová).

TH: 17/12 – 15/10. Trojky: 4 – 8. Fauly: 15 – 15. Štvrtiny : 19:22, 12:19, 18:8, 15:5.

15:30 KS AZS AJP Gorzów Wlkp – Sokol Hradec Králové 84:77

17:30 SBŠ Ostrava – Loko Trutnov