Čajky majú po víťazstve nad Grazom istý postup do Final Four CEWL

jan 22, 2020 | SPRAVY | 0 comments

Piešťanské Čajky už majú istý postup do Final Four Stredoeurópskej ligy CEWL. Definitívne si ho zaistili v stredajšom domácom stretnutí proti UBI Graz, ktorý v Diplomat aréne zdolali jednoznačným rozdielom 74:27.

Čajky si tak upevnili prvé miesto v A – skupine, keď zo siedmych stretnutí vyhrali šesť. Posledný zápas v skupinovej fáze CEWL odohrajú Čajky na palubovke belgického Mechelenu 20. februára.

Piešťanské Čajky – UBI Graz 74:27 (20:10, 35:13, 55:17)

Piešťanské Čajky: Kuniecová 12, Tadić 11, Lubin 9, Deptová 8, Hašková 3 (Hamilton-Carter 8, Majtásová 8, Páleníková 6, Bábiková 4, Dovčíková 3, Mihaljevičová 2). Tréner: R. Kucsa.

UBI Graz: Neumann 11, Krisper 7, Bischof 3, Sill 2, Loncarek 2 (Nizamic 2, Meyer, Llaurado Costa). Tréner: A. Kuzma.

TH: 13/9 – 2/0. Trojky: 11 – 5. Fauly: 18 – 8. Divákov: 480. Rozhodovali: Holländer, Kurpaš, Stopka. Štvrtiny: 20:10, 15:3, 20:4, 19:10.

Najbližšie sa Čajky predstavia v sobotu v extraligovom šlágri na palubovke MBK Ružomberok a ešte pred reprezentačnou prestávkou odohrajú domáci zápas s Dubčekom Bratislava 1. februára.