Diplomat Cup: Čajky si o celkové prvenstvo zahrajú s BEAC Ujbuda, Arad na treťom mieste

sep 14, 2019 | SPRAVY | 0 comments

V druhom zápase basketbalového turnaja Diplomat Cup 2019 v Piešťanoch sa proti sebe postavili rumunský tím FCC Baschet Arad a maďarský BEAC Ujbuda. Vo vyrovnanom stretnutí, ktoré muselo rozhodnúť až predĺženie sa nakoniec z tesného víťazstva 72:71 radovali hráčky BEAC.

Arad sa tak umiestnil na konečnom treťom mieste na turnaji a o celkové víťazstvo si to v nedeľu o 16:00 rozdajú Piešťanské Čajky s maďarskými protivníčkami.

FCC Bachet Arad – BEAC Ujbuda 71:72 (15:15, 30:35, 47:51, 63:63)

FCC Bachet Arad: Hadzovic 33 / 4 trojky, Karakasevic 10, Webb 7, Ciotir 4, Pop 3 (Inkina 7, Akathiotou 5, Bartok 2, Mercea). Tréner: D. Mudresa.

BEAC Ujbuda: Fogg 22, Laklóth 19 / 3 trojky, Méresz 16, Szabó 5, Li (Galántai 8, Zsamár 2, Gocsman). Tréner: J. Balogh.

TH: 13/10 – 20/17. Trojky: 7 – 5. Fauly: 16 – 20. Divákov: 70. Rozhodovali: Brziak, Turčin, Hudec. Štvrtiny: 15:15, 15:20, 17:16, 16:12 – 8:9.