Čajky v príprave ďalej víťazia, KP Brno zdolali aj v domácom prostredí

sep 15, 2020 | SPRAVY | 0 comments

Piešťanské Čajky zvíťazili aj vo svojom štvrtom prípravnom stretnutí. V utorkovom dueli v Diplomat aréne zdolali český celok KP Brno 62:56 a v príprave na sezónu 2020/2021 sú tak zatiaľ bez prehry. Najbližšie by sa Čajky mali predstaviť od piatku do nedele na medzinárodnom turnaji O pohár mesta Trutnov.

Piešťanské Čajky – KP Brno 62:56 (18:19, 32:31, 53:44)

Piešťanské Čajky: Hamilton-Carter 14, Tadić 8, Martišková 3, Hašková, Kozáková (Páleníková 11, Miletić 9, Krajčovičová 7, Vandlíková 6, Dovčíková 4, Kraislová). Trénerka: L. Krč-Turbová.

KP Brno: Zohnová 12, Potter 10, Kopecká 6, Hynková 6, Paťorková (Dudáčková 11, Hadačová 5, Jedovnická 3, Burney-Robinson 3, Olšová, Mončeková). Tréner: D. Medvecký.

TH: 12/7 – 17/11. Fauly: 18 – 19. Trojky: 7 – 1. Divákov: 230. Rozhodovali: Margala, Hudec, Kubík. Štvrtiny: 18:19, 14:12, 21:13, 9:12.

Martin Sýkora, asistent trénerky: “Začiatok zápasu prebiehal podobne, ako v predošlých dvoch stretnutiach. Mali sme pomalší rozbeh a trošku sme sa útočne trápili. Po prestávke sme začali hrať svoju hru a podarilo sa nám vytvoriť dostatočný náskok, ktorý sme už v poslednej časti dokázali udržať.”